-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-011052-a
Завершена
119 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 190.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 190.00 UAH
Номер:
34648603ce0d4c4ab77d66b0ea13eca3
Внутрішній номер закупівлі:
21752735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-05-011052-a
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Крістофоль +380671553891 oks.kristof@gmail.com http://kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2024 16:50 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2024 16:50 - 13.06.2024 08:00
Аукціон:
14.06.2024 13:16 - 14.06.2024 13:45
Період кваліфікації:
14.06.2024 13:45 - 17.06.2024 15:37
Період завантаження договору:
23.06.2024 00:00 - 03.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 000.00 ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)