-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Оголошено тендер
119 000.00
UAH
Номер:
6402478011a642338e53fc73320b48c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-05-014042-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.06.2024 16:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенція
Сума119 000.00 UAH