• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Гель для УЗК). РПЗ-9.151

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-96 Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Торги не відбулися

22 290.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 225.00 UAH
Номер: 6432dce762c84538b7524918784b13e3
Внутрішній номер закупівлі: 21746259
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-05-004590-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Захарченко Андрій Вікторович 380513641164 a_zakharchenko@sunpp.atom.gov.ua http://www.sunpp.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 22 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2024 11:44 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2024 11:44 - 13.06.2024 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 290.00 Гель для УЗК