• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гель для УЗК

Оголошено тендер

26 748.00 UAH
Номер: 1a381bf5e5cf408c9cb62bc400160d11
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-03-002324-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 26 748.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гель для УЗК
Примітки: 9.151
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування: 03.01.2024 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума26 748.00 UAH