-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-011685-a
Завершена
283 371.19
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 416.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 416.85 UAH
Номер:
fa81b5a12cd94ecb887139555b280d81
Внутрішній номер закупівлі:
21741000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-04-011685-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408778
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, с. Червона Слобода, Черкаський район, вул. Соборна, буд. 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганнока Сергій Васильович 380472304136 gannokas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
283 371.19 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2024 17:55 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2024 17:55 - 12.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.06.2024 00:01 - 12.06.2024 12:52
Період завантаження договору:
18.06.2024 00:00 - 28.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴283 371.19 ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)