-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)
Оголошено тендер
283 371.19
UAH
Номер:
f94a3696852c450eba403a3a082315df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-04-015101-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408778
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, с. Червона Слобода, Черкаський район, вул. Соборна, буд. 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408778
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, с. Червона Слобода, Черкаський район, вул. Соборна, буд. 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
283 371.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.06.2024 17:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума283 371.19 UAH