• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33710000-0 – парфуми та засоби гігієни та презервативи (33711900-6 – мило (мило господарське тверде 1 групи 72%))

Завершена

157 272.88 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 580.00 UAH
Номер: 745cdbc0afba4831b4e18dd1fd5f5743
Внутрішній номер закупівлі: 21738013
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-04-008616-a   
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Контактна особа: Переверзєва Світлана Федорівна +380972708625 pereverzeva_sf@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 157 272.88 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2024 15:07 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2024 15:07 - 12.06.2024 15:12
Аукціон: 13.06.2024 11:53 - 13.06.2024 12:28
Період кваліфікації: 13.06.2024 12:28 - 18.06.2024 15:22
Період завантаження договору: 24.06.2024 00:00 - 04.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴157 272.88 33710000-0 – парфуми та засоби гігієни та презервативи (33711900-6 – мило (мило господарське тверде 1 групи 72%))