• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33710000-0 – парфуми та засоби гігієни та презервативи (33711900-6 – мило (мило господарське тверде 1 групи 72%))

Оголошено тендер

157 272.88 UAH
Номер: 845f268ebbc24a138645d61a677852d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-04-011056-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Очікувана вартість: 157 272.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33710000-0 – парфуми та засоби гігієни та презервативи (33711900-6 – мило (мило господарське тверде 1 групи 72%))
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Дата опублікування: 04.06.2024 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума157 272.88 UAH