-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з метрологічної повірки вагів, що експлуатується в КНП «Корсунь-Шевченківська БЛ» згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2024-06-03-009410-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 1 до тендерної документації "Технічна специфікація". Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст.22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів (з особливостями).
Завершена
6 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 31.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 31.50 UAH
Номер:
fadebcbc6cca44ff8dbdc69bcbdb76b8
Внутрішній номер закупівлі:
21727275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-03-009410-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005349
-
Адреса:
19402, Україна, Черкаська область, м. Корсунь-Шевченковский, вул. Ярослава Мудрого, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ковтун +380472316918 tanya.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2024 16:04 - 08.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2024 16:04 - 11.06.2024 01:00
Період кваліфікації:
11.06.2024 01:02 - 11.06.2024 15:42
Період завантаження договору:
17.06.2024 00:00 - 27.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 300.00 Послуги з метрологічної повірки вагів, що експлуатується в КНП «Корсунь-Шевченківська БЛ» згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів