• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з метрологічної повірки вагів, що експлуатується в КНП «Корсунь-Шевченківська БЛ» згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Оголошено тендер

6 300.00 UAH
Номер: a0c157feda3c446998f175b70ae69d42
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-03-011682-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Очікувана вартість: 6 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з метрологічної повірки вагів, що експлуатується в КНП «Корсунь-Шевченківська БЛ» згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Примітки: Згідно з наявною потребою в закупівлі. Асортимен (кількість), одиниці виміру послуги зазначено по тексту оголошення. Місце знаходження замовника- 19402, Черкаська обл.,Корсунь-Шевченківський район, місто Корсунь-Шевченківський вул. Ярослава Мудрого,120; Категорія замовника- підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі - відкриті торги (з особливостями) згідно п.10 Особливостей постанови 1178 від 12.10.2022 року (зі змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.06.2024 15:38
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з повірки вагів класів точності ІІІ (середній) та ІІІІ (звичайний) понад 50 до 500 кг
Код ДК 021:2015: 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів
Кількість 8 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з повірки вагів класів точності ІІІ (середній) та ІІІІ (звичайний) понад 50 до 500 кг
Код ДК 021:2015: 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів
Кількість 5 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з повірки вагів класів точності ІІІ (середній) та ІІІІ (звичайний) до 20 кг
Код ДК 021:2015: 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів
Кількість 14 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума6 300.00 UAH