-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд – Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області)
Тендер Prozorro UA-2024-06-03-006110-a
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд – Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області)
Завершена
426 618.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 266.18 UAH
мін. крок: 1% або 4 266.18 UAH
Номер:
9a3cc2e85632480084ad564c0ea55ef7
Внутрішній номер закупівлі:
21723960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-03-006110-a
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934704
-
Адреса:
39220, Україна, Полтавська область, селище Білики, вул. Кобеляцька, будинок 53 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лубенська Вікторія Станіславівна +380955232294 gum.viddil.2020@gmail.com https://bilyky.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
426 618.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.06.2024 13:58 - 08.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2024 13:58 - 11.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.06.2024 00:01 - 11.06.2024 13:42
Період завантаження договору:
17.06.2024 00:00 - 27.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴426 618.00 Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд – Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області