-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд – Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області
Оголошено тендер
426 618.00
UAH
Номер:
4d2df24978884f86a55084786d99bc34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-03-007844-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934704
-
Адреса:
39220, Україна, Полтавська область, селище Білики, вул. Кобеляцька, будинок 53 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934704
-
Адреса:
39220, Україна, Полтавська область, селище Білики, вул. Кобеляцька, будинок 53 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
426 618.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд – Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.06.2024 13:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума426 618.00 UAH