-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0 3 лоти: ЛОТ 1 Комутатори керовані гігабітні – 4 шт.; ЛОТ 2 захисний маршрутизуючий комутатор ЗПМК-26-8 – 1 шт.; ЛОТ 3 Шафи комутаційні – 4 шт.
Тендер Prozorro UA-2024-05-31-008196-a
код ДК 021:2015-32540000-0 «Комутаційні щити»
Завершена
261 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 90.00 UAH
мін. крок: 0% або 90.00 UAH
Номер:
3d61fd559f694e27a8277c299e5a019a
Внутрішній номер закупівлі:
21716700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-31-008196-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
УСБУ в Запорізькій області 0617644658 usbu_zap_feu@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32540000-0 Комутаційні щитиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.05.2024 18:30 - 07.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2024 18:30 - 10.06.2024 11:00
Аукціон:
11.06.2024 13:17 - 11.06.2024 13:52
Період кваліфікації:
11.06.2024 13:52 - 19.06.2024 12:54
Період завантаження договору:
25.06.2024 00:00 - 05.07.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴18 000.00 Комутатори керовані гігабітні- 4 шт
- Лот №2 ₴120 000.00 Захисний маршрутизуючий комутатор ЗПМК-26-8 -1 шт
- Лот №3 ₴123 200.00 Шафи комутаційні – 4 шт.