-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0 3 лоти: ЛОТ 1 Комутатори керовані гігабітні – 4 шт.; ЛОТ 2 захисний маршрутизуючий комутатор ЗПМК-26-8 – 1 шт.; ЛОТ 3 Шафи комутаційні – 4 шт.
Оголошено тендер
261 200.00
UAH
Номер:
ee9c7e7aa12e4fc8b14d2ffa690aa951
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-29-003606-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
261 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0 3 лоти: ЛОТ 1 Комутатори керовані гігабітні – 4 шт.; ЛОТ 2 захисний маршрутизуючий комутатор ЗПМК-26-8 – 1 шт.; ЛОТ 3 Шафи комутаційні – 4 шт.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32540000-0 Комутаційні щити
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.03.2024 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума261 200.00 UAH