-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2024-05-31-006068-a
Завершена
11 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 100.00 UAH
Номер:
cb04b90d965d43e69a56fe137483cf2d
Внутрішній номер закупівлі:
21714474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-31-006068-a
Замовник:
Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702972
-
Адреса:
67667, Україна, Одеська область, смт Хлібодарське, Одеський район, вул. Маяцька дорога, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Валеріївна Любомська +380975173685, +380487053097 odlabtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.05.2024 14:46 - 05.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2024 14:46 - 08.06.2024 09:00
Період кваліфікації:
08.06.2024 09:03 - 12.06.2024 14:20
Період завантаження договору:
18.06.2024 00:00 - 28.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 000.00 Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів