-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Оголошено тендер
11 000.00
UAH
Номер:
71eeb0558119490a8fb3dd4f35e9bd0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-14-012546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702972
-
Адреса:
67667, Україна, Одеська область, смт Хлібодарське, Одеський район, вул. Маяцька дорога, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702972
-
Адреса:
67667, Україна, Одеська область, смт Хлібодарське, Одеський район, вул. Маяцька дорога, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.05.2024 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума11 000.00 UAH