-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спортивна форма футбольна
Тендер Prozorro UA-2024-05-31-005473-a
Завершена
243 950.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 222.25 UAH
мін. крок: 0.1% або 222.25 UAH
Номер:
02c86473187a4ec4a2ff307832950d83
Внутрішній номер закупівлі:
21714027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-31-005473-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЯКУБОВСЬКОГО, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 380442501033 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.05.2024 14:21 - 05.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2024 14:21 - 08.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.06.2024 00:00 - 11.06.2024 16:30
Період завантаження договору:
17.06.2024 00:00 - 27.06.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴199 500.00 Форма спортивна футбольна
- Лот №2 ₴44 450.00 Форма спортивна футбольна