• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спортивна форма футбольна

Оголошено тендер

199 500.00 UAH
Номер: 18ee95e56c6f4ad0b1a15fc22a478fe2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-15-008027-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Замовник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Очікувана вартість: 199 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спортивна форма футбольна
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одяг
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.01.2024 17:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 500.00 UAH