-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-05-29-010325-a
Завершена
1 104 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 523.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 523.30 UAH
Номер:
d456e0c15d354d28aac66b3e988d48c4
Внутрішній номер закупівлі:
21695581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-29-010325-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101070
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н., м. Камінь-Каширський, вул. Героїв УПА, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Редькович +380684270231 8dprch.vl@mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 104 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2024 16:22 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2024 16:22 - 13.06.2024 00:00
Аукціон:
13.06.2024 15:56 - 13.06.2024 16:19
Період кваліфікації:
13.06.2024 16:19 - 18.06.2024 14:57
Період завантаження договору:
24.06.2024 00:00 - 04.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 104 660.00 Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)