-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)
Оголошено тендер
1 104 660.00
UAH
Номер:
aad7510887c1468bba13919521ce0336
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-29-012215-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101070
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н., м. Камінь-Каширський, вул. Героїв УПА, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101070
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н., м. Камінь-Каширський, вул. Героїв УПА, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 104 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
29.05.2024 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 104 660.00 UAH