-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Газове паливо (природній газ)
Тендер Prozorro UA-2024-05-28-003041-a
Завершена
993 233.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 966.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 966.17 UAH
Номер:
695fe930f3644c958756cb4c3f5c766a
Внутрішній номер закупівлі:
21675135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-28-003041-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
993 233.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2024 10:56 - 02.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2024 10:56 - 05.06.2024 10:37
Аукціон:
06.06.2024 13:58 - 06.06.2024 14:33
Період кваліфікації:
06.06.2024 14:33 - 10.06.2024 14:57
Період завантаження договору:
16.06.2024 00:00 - 26.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴993 233.40 Газове паливо (природній газ)