• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (природній газ)

Оголошено тендер

993 233.40 UAH
Номер: b6cbe97398334e6fbbafb12ee2af0a27
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-28-003510-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЕВ м. Мукачево
Замовник: КЕВ м. Мукачево
Очікувана вартість: 993 233.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (природній газ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 28.05.2024 10:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума993 233.40 UAH