-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Напівбрикети торф'яні
Тендер Prozorro UA-2024-05-27-011390-a
Завершена
1 000 592.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 002.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 002.96 UAH
Номер:
d2a5f569466644e0aaa14c1840bc7361
Внутрішній номер закупівлі:
21670492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-27-011390-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 592.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2024 16:44 - 01.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2024 16:44 - 04.06.2024 00:00
Аукціон:
04.06.2024 11:48 - 04.06.2024 12:23
Період кваліфікації:
04.06.2024 12:23 - 07.06.2024 16:46
Період завантаження договору:
13.06.2024 00:00 - 23.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 592.00 Напівбрикети торф'яні