-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівбрикети торф'яні
Оголошено тендер
1 000 592.00
UAH
Номер:
ca99e5f31d7c489b8a99186e9a7898b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-27-012471-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 000 592.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Напівбрикети торф'яні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
27.05.2024 15:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Напівбрикети торф'яні
Кількість
298 тонна
Період постачання
до 01.09.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 592.00 UAH