-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2024-05-27-003482-a
Торги не відбулися
11 797.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 58.99 UAH
Номер:
30cef58675de4dc0933aa8529cb11933
Внутрішній номер закупівлі:
21662782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-27-003482-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Людмила Петрівна Червинська +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 797.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2024 11:25 - 01.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2024 11:25 - 04.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 797.00 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання