-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Оголошено тендер
11 797.00
UAH
Номер:
ab36b9e94de849b680e16a7fd58bbc0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-27-004008-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
11 797.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Примітки:
відповідний код - 90919200-4
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2024 10:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума11 797.00 UAH