• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з дефектування екскаватора JCB JS160W

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю не встановлюється.

Завершена

24 131.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 241.31 UAH
Номер: 9279f76d9ca843f0b6a3edb90e0a1943
Внутрішній номер закупівлі: 21646871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-24-000418-a   
Замовник: Військова частина 2144
Контактна особа: Лень Ольга Богданівна 0322390194 olen@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 24 131.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.05.2024 08:52 - 29.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2024 08:52 - 01.06.2024 08:00
Період кваліфікації: 01.06.2024 08:00 - 04.06.2024 13:58
Період завантаження договору: 10.06.2024 00:00 - 20.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 131.40 Послуги з дефектування екскаватора JCB JS160W