-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з дефектування екскаватора JCB JS160W
Оголошено тендер
24 131.40
UAH
Номер:
33ffb453db8d41ae8728a9d1ad408a83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-24-000426-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
24 131.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з дефектування екскаватора JCB JS160W
Примітки:
Процедура закупівлі -відкриті торги (з врахуванням особливостей, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»). Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника згідно п.14 Особливостей Постанови КМУ від 12.10.22 №1178 зі змінами.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.05.2024 08:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з дефектування екскаватора JCB JS160W
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.07.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума24 131.40 UAH