-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них Крісло офісне, стілець офісний, крісло відкидне з кріпленням у підлогу зі столиками, крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столу, крісло у актову залу тип 2, стілець дитячий, диван офісний, стілець кухонний, крісло у актову залу тип 3, лавка 1800*480*470
Тендер Prozorro UA-2024-05-23-003046-a
Завершена
2 519 495.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 194.95 UAH
мін. крок: 1% або 25 194.95 UAH
Номер:
9275254dc57047a8836a368873a866b4
Внутрішній номер закупівлі:
21636581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-23-003046-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Заєць +380487794684 ludaumz@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 519 495.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2024 10:56 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2024 10:56 - 31.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.05.2024 00:02 - 31.05.2024 14:53
Період завантаження договору:
06.06.2024 00:00 - 16.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 519 495.00 ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них Крісло офісне, стілець офісний, крісло відкидне з кріпленням у підлогу зі столиками, крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столу, крісло у актову залу тип 2, стілець дитячий, диван офісний, стілець кухонний, крісло у актову залу тип 3, лавка 1800*480*470