-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло офісне, стілець офісний, крісло відкидне з кріпленням у підлогу зі столиками, крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столу, крісло у актову залу тип 2, стілець дитячий, диван офісний, стілець кухонний, крісло у актову залу тип 3, лавка 1800*480*470
Оголошено тендер
2 519 495.00
UAH
Номер:
c22334e05a924c43a66c9a986defa7e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-23-003831-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 519 495.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крісло офісне, стілець офісний, крісло відкидне з кріпленням у підлогу зі столиками, крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столу, крісло у актову залу тип 2, стілець дитячий, диван офісний, стілець кухонний, крісло у актову залу тип 3, лавка 1800*480*470
Примітки:
Загальний та спецфонди
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.05.2024 10:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Крісло офісне (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
232 штука
Період постачання
(не задано)
2. Стілець офісний (39112000-0 - Стільці)
Кількість
895 штука
Період постачання
(не задано)
3. Крісло відкидне з кріпленням у підлогу зі столиками (39111200-5 - Театральні крісла)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
4. Крісло відкидне з кріпленням у підлогу без столу (39111200-5 - Театральні крісла)
Кількість
88 штука
Період постачання
(не задано)
5. Крісло у актову залу тип 1 (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
6. Крісло у актову залу тип 2 (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
7. Стілець дитячий (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
8. Диван офісний (39113200-9 - Дивани-канапе)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
9. Стілець кухонний (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
10. Крісло у актову залу тип 3 (39113000-7 - Сидіння та стільці різні)
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
11. Лавка 1800*480*470 (39113600-3 - Лавки)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд та спецфонд:«Комплексна програма «Безпечна Слобідщина" на 2024 – 2026 роки. Рішення Слобідської селищної ради №874-VIIІ від 13.12.2023 р. (Для офіцера громади).
Сума2 519 495.00 UAH