-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Гвинтовий компресор
Тендер Prozorro UA-2024-05-22-011142-a
Завершена
6 499 256.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 496.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 496.28 UAH
Номер:
235918dd332f41c493a2e68bff732700
Внутрішній номер закупівлі:
21631372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-22-011142-a
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРАВЕЦЬ Мілана Станіславівна +380997400870 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 499 256.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2024 16:09 - 27.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2024 16:09 - 30.05.2024 16:14
Період кваліфікації:
30.05.2024 16:14 - 06.06.2024 08:18
Період завантаження договору:
12.06.2024 00:00 - 22.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 499 256.67 Гвинтовий компресор