-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гвинтовий компресор
Оголошено тендер
6 499 256.67
UAH
Номер:
de54cba95eec4484bbe3b4c12a92450b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-22-012287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 499 256.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гвинтовий компресор
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
22.05.2024 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 499 256.67 UAH