-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Будівництво «Будинку правосуддя» по вул. Юрія Кондратюка, буд. №5, місто Сміла Черкаської області». Коригування
Тендер Prozorro UA-2024-05-21-003398-a
Завершена
2 650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 250.00 UAH
Номер:
6884711e5b294135bbda28c61eb53a78
Внутрішній номер закупівлі:
21610206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-21-003398-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панченко Інна Ігорівна +380472311537 inbox@ck.court.gov.ua https://court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2024 11:04 - 02.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2024 11:04 - 05.06.2024 08:00
Аукціон:
06.06.2024 12:44 - 06.06.2024 13:07
Період кваліфікації:
06.06.2024 13:07 - 07.06.2024 13:26
Період завантаження договору:
13.06.2024 00:00 - 23.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 650 000.00 Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Будівництво «Будинку правосуддя» по вул. Юрія Кондратюка, буд. №5, місто Сміла Черкаської області». Коригування