• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Будівництво «Будинку правосуддя» по вул. Юрія Кондратюка, буд. №5, місто Сміла Черкаської області». Коригування

Оголошено тендер

2 650 000.00 UAH
Номер: ea5e753435034b87b18ea519b9db783c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-20-013319-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
Очікувана вартість: 2 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Будівництво «Будинку правосуддя» по вул. Юрія Кондратюка, буд. №5, місто Сміла Черкаської області». Коригування
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 20.05.2024 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з інженерного проектування
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 650 000.00 UAH