• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху

Завершена

166 666.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 666.67 UAH
Номер: d400a781f0da4c8689d6e4be7c2d71f0
Внутрішній номер закупівлі: 21607963
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-21-001163-a   
Замовник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Контактна особа: Піндюр Леся Василівна +380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.05.2024 09:38 - 26.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2024 09:38 - 29.05.2024 08:00
Період кваліфікації: 29.05.2024 08:03 - 31.05.2024 15:52
Період завантаження договору: 06.06.2024 00:00 - 16.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 666.67 Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху