-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
7628b98b35d248a09e748b510311e3a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-20-014808-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування:
20.05.2024 16:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума200 000.00 UAH