• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Блоки багатоканального швидкого заряджання

Завершена

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер: a34d919450a5446db539c2f7140b2ecc
Внутрішній номер закупівлі: 21599699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-20-005443-a   
Замовник: Кіцманська міська рада
Контактна особа: Царик Людмила Василівна +380953567218 tsaryk.lyud@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2024 13:09 - 25.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2024 13:09 - 28.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 28.05.2024 00:03 - 28.05.2024 15:05
Період завантаження договору: 03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴150 000.00 Блоки багатоканального швидкого заряджання