-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки багатоканального швидкого заряджання
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
d8a68159874a41d1a17d6d507ef8a1a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-20-007229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кіцманська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062127
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, Кіцмань, вул.Незалежності, 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кіцманська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062127
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, Кіцмань, вул.Незалежності, 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блоки багатоканального швидкого заряджання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31440000-2 Акумуляторні батареї
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.05.2024 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH