-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний формату А4
Тендер Prozorro UA-2024-05-16-010292-a
Завершена
498 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 490.00 UAH
Номер:
25d54450b13945df9d22781621f1cdab
Внутрішній номер закупівлі:
21580022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-16-010292-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панчак Марта 380322368907 lrfpkldctender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2024 16:11 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2024 16:11 - 24.05.2024 10:00
Аукціон:
27.05.2024 15:32 - 27.05.2024 15:55
Період кваліфікації:
27.05.2024 15:55 - 28.05.2024 12:51
Період завантаження договору:
03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴498 000.00 Папір офісний формату А4