• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Папір офісний формату А4

Оголошено тендер

498 000.00 UAH
Номер: 9a0f890073e04f5f9b7cc55eeabbc3f5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-16-013087-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Очікувана вартість: 498 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Папір офісний формату А4
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.05.2024 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Папір офісний формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 3000 пачка
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума498 000.00 UAH