• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор швидкості осідання еритроцитів

Завершена

275 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 379.50 UAH
Номер: e5aa724ae13b481887588870b15a15b5
Внутрішній номер закупівлі: 21578809
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-16-009061-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Контактна особа: Панчак Марта 380322368907 lrfpkldctender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 275 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.05.2024 15:33 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.05.2024 15:33 - 24.05.2024 10:00
Період кваліфікації: 24.05.2024 10:00 - 27.05.2024 11:55
Період завантаження договору: 02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴275 900.00 Аналізатор швидкості осідання еритроцитів