-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів
Оголошено тендер
275 900.00
UAH
Номер:
74849858258048de88628bf87331af7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-16-009237-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
275 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Дата опублікування:
16.05.2024 14:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів (56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro))
×
-
НК 024:2023:
56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума275 900.00 UAH