• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Принтери

Торги відмінено

283 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 830.00 UAH
Номер: a3229c84cc2242a2b77f9359dd07054e
Внутрішній номер закупівлі: 21578692
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-16-008957-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Славна Ольга 380442073797 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 283 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.05.2024 15:24 - 24.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.05.2024 15:24 - 03.06.2024 18:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 6f884e0008794f5fb0352bccb0e03eb5
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Виправлення технічної (механічної) помилки
Період оскарження: 16.05.2024 15:53 - 27.05.2024 00:00
Дата опублікування: 16.05.2024 15:53
Дата виконання: 27.05.2024 00:04
Статус:
Виконано
Номер: 12929a38e06c48c1bfbee07d0a7f1cf7
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Виправлення технічної (механічної) помилки
Дата опублікування: 16.05.2024 15:37
Дата виконання: 16.05.2024 15:37
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴283 000.00 Принтер