• Відкриті торги
  • КЕП

Принтери

Оголошено тендер

283 000.00 UAH
Номер: 3ec831ebe3c4430f9c2875b7260875ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-16-010703-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 283 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Принтери
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування: 16.05.2024 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Сума283 000.00 UAH