-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Закупівля кабелю для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2024-05-16-006140-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 319 166.35
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 53 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 53 100.00 UAH
Номер:
5290ffea35414bac8ecb6825a6f0dd1b
Внутрішній номер закупівлі:
21575847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-16-006140-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія ГРИНЮК 380459658623 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 319 166.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.05.2024 13:45 - 26.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2024 13:45 - 29.05.2024 09:00
Період кваліфікації:
29.05.2024 09:02 - 05.06.2024 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 319 166.35 ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Закупівля кабелю для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)