• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Закупівля кабелю для філій ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

6 382 999.62 UAH
Номер: aef6228dee7a408c945795f15989e88f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-08-012457-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 6 382 999.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Закупівля кабелю для філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №272-24 від 08.05.2024 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування: 08.05.2024 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума6 382 999.62 UAH