-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд - Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області)
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-003638-a
код ДК 021:2015:45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд - Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області)
Торги відмінено
426 618.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 266.18 UAH
мін. крок: 1% або 4 266.18 UAH
Номер:
2e10d3a52d9d4418978586e21c6abf76
Внутрішній номер закупівлі:
21560128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-003638-a
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934704
-
Адреса:
39220, Україна, Полтавська область, селище Білики, вул. Кобеляцька, будинок 53 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лубенська Вікторія Станіславівна +380955232294 gum.viddil.2020@gmail.com https://bilyky.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
426 618.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 11:11 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 11:11 - 23.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a2f9d836b33049cf99d469958660b849
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявленні порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
17.05.2024 14:33 - 28.05.2024 00:00
Дата опублікування:
17.05.2024 14:33
Дата виконання:
28.05.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴426 618.00 Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд - Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області