-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд - Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області)
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-003638-a
код ДК 021:2015:45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт найпростішого укриття Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд - Михайлика Білицької селищної ради вул. Шкільна, 37 с. Бутенки Полтавського району Полтавської області)
Торги відмінено
426 618.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 266.18 UAH
мін. крок: 1% або 4 266.18 UAH
Період оскарження:
15.05.2024 11:11 - 20.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.