• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Перевезення вантажу

Завершена

14 000 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
Номер: 34f4b0ddc0da4b56b3fd49fa324546d5
Внутрішній номер закупівлі: 21559443
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-15-003072-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Контактна особа: Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.05.2024 10:57 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2024 10:57 - 23.05.2024 18:00
Період кваліфікації: 23.05.2024 18:00 - 27.05.2024 14:50
Період завантаження договору: 02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 000 000.00 Перевезення вантажу