-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перевезення вантажу
Оголошено тендер
16 800 000.00
UAH
Номер:
2fe304d5761348d89398ab06ef917bf3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-15-003900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевезення вантажу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
15.05.2024 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 800 000.00 UAH